תמיכה טלפונית לתקלות מחשב לעסק ולבית

בצעדי ענק ובמיוחד, כאשר מדובר על תיקון ותחזוקת מחשבים, אם לבית העסק או אם לבתים הפרטיים. אחת מהטכנולוגיות המוכרות שהן חדשות בשנים האחרונות, הינה האפשרות של תמיכה טלפונית מרחוק באמצעות טכנאי המחשבים שלכם. השירות מתאפשר באופן הבא: הטכנאי מתחבר למחשב שלכם באמצעות כתובת ה- IP שלכם באמצעות תוכנה לשליטה מרחוק. על מנת שחיבור זה יעבוד, דרושה הרשות שלכם. כאשר נוצר החיבור עם טכנאי המחשבים  הוא יוכל לזהות את הבעיה.

שירות שחוסך זמן וכסף

באמצעות שירות של תמיכה טלפונית לזיהוי או תיקון בעיות במחשב, תחסכו זמן וכסף. אנשים רבים עובדים עם המחשבים שלהם ביום יום כך שאם המחשב ייכנס לכמה ימים למעבדת התיקון, זה יהווה הפסד כספי לבעל המחשב. ניתן בהחלט לפתור בעיות רבות במחשב באמצעות שליטה מרחוק שמתבצעת ע"י טכנאי מחשבים מוסמך. חיבור למחשב, יכול להתבצע מכל מקום בעולם באמצעות רשת האינטרנט.

בחברות גדולות  בארץ טכנאי מחשבים מתחזק רשת מחשבים וכאשר ישנה תקלה במחשב של אחד העובדים, הפתרון היעיל הוא תיקון המחשב או גילוי התקלה באמצעות תמיכה טלפונית. לרוב, לחברות אלה יש חוזה מול טכנאי המחשבים אשר דואג לכל התחזוקה השוטפת, לשרתים של החברה ולתיקונים של המחשבים כאשר מדובר על בעיות חומרה או  בעיות בתוכנה.

מדוע לבחור בטכנאי מחשבים שיבצע תיקון במחשב בתמיכה טלפונית או שליטה מרחוק?

למרות שישנן תוכנות ברשת של שליטה מרחוק, קיימת סכנה של הידבקות בווירוס במערכת שלמה של מחשבים, זו הסיבה שהדרך הבטוחה ביותר לתקן את המחשבים באמצעות שליטה מרחוק היא ע"י טכנאי מחשבים  מוסמך. לרוב, מדובר על שירות אשר מתחדש בכל שנה וכולל גם תחזוקת שרתים מרכזים בחברות או בבתי עסק שונים. באופן זה, ניתן יהיה  לבדוק, אם מדובר בבעיית חומרה או תוכנה ואם הטכנאי ימצא, כי מדובר על תיקון המחשב במעבדה, הוא יאסוף אותו יתקן ויחזיר את המחשב מתוקן.

כל סוגי תיקוני המחשב  תחת קורת גג אחת

ממש כמו כל בעל מקצוע, תמיד נחפש את המומחים והוותיקים ביותר, אשר יודעים ומכירים את כל תיקוני המחשב. במעבדת עמי מחשבים, תוכלו למצוא את כל סוגי השירות והתיקונים למחשבים שברשותכם. עמי מחשבים, כבר קיים מעל ל-20 שנה והוא מחזיק במעבדת תיקונים משוכללת בר"ג כאשר הוא מעסיק טכנאי מחשב מן השורה הראשונה. המעבדה משרתת לקוחות עסקיים ופרטיים ומעניקה שירות כמו: תמיכה טלפונית, כאשר השליטה במחשב נעשית מרחוק וכן, תחזוקת שרתים מרכזיים, שירות תיקונים בבית הלקוח, פתרונות חדשניים של חומרה ותוכנה, מכירת ציוד היקפי למחשבים חדשים ומיד שנייה בהזמנה, תיקון של קונסולות משחקי מחשב, התקנת מצלמות אבטחה בבתים פרטיים ובבתי עסק ועוד. השירות ניתן באזור המרכז.

מעבדת עמי מחשבים, עובדת שנים עם חברות מוכרות כגון תחנת דלק סד"ש, חדשנית בדים, מסעדת פפריקה, משרדי עו"ד, משרדי רו"ח ועוד…