כל סוגי שירות למחשבים במקום אחד

בבית העסק או בחברה שאתם מנהלים, תמיד יהיה מחשב שלא יעבוד, ישבית את העובד עצמו ואת כל בית העסק. זו הסיבה שיש למצוא טכנאי מוסמך וותיק שמעניק את כל סוגי שירות למחשבים. אין לדעת לעולם, מתי ולמה יקרסו המחשבים, אבל בגלל שביקור טכנאי מחשבים עולה לא מעט, קיימת אפשרות של תשלום קבוע בכל חודש על חבילה שתכלול ביקור, תיקון, הפעלה מרחוק של המחשבים ועוד… אופציה זו, תאפשר לכם ליהנות מחבילה שתהיה משתלמת ואטרקטיבית במיוחד עבור בית העסק שלכם.

ישנם בעלי עסק, אשר יחליטו כי הם מעוניינים לשלוח בעצמם את המחשבים לתיקון אצל מעבדת מחשבים פעילה, מה שיגרום למחיר להיות זול באופן משמעותי, אך מצד שני, על מנת לא להשבית את החברה או את בית העסק, מומלץ כי יהיו בהישג יד מחשבים חלופיים. טכנאי מחשבים שמשרתים בתי עסק וחברות על בסיס קבוע, יכולים לכלול גם שירות זה, כאשר הם מספקים לחברות  שהמחשבים בהן התקלקלו מחשבים חלופיים עד שהמחשבים המקוריים יחזרו מתיקון.  יש לוודא מראש, מה כולל שירות למחשבים ולהקפיד כי גם שירות זה ייכלל.

תחזוקה והתקנה של גיבוי בענן ע"י טכנאי מחשבים מקצועי ואמין

היום, חברות רבות או למעשה כולן, מחזיקות בשירותי גיבוי בענן, מה שיגן על העסק מפני פריצה למחשבים. טכנאי  מחשב מוסמך, ותיק ואמין, מתחזק ומתקין את כל התוכנות והחומרות הנחוצות. בעיות במחשבים כאשר הם בגיבוי ענן, ניתן יהיה לפתור בקלות, מבלי שטכנאי המחשבים יהיה נוכח במקום. חיסכון רב יתאפשר באמצעות שליטה מרחוק ובאמצעות שיטה זו, ניתן יהיה לתקן תקלות שונות והעבודה תמשיך ללא הפרעה וללא נזק בתפוקת העובדים.

לסיכום- אין חברה קטנה או גדולה, אשר אינה מסתייעת עם שירות למחשבים, אשר מתמחים באופן שוטף בתחזוקה של רשת מחשבים, אחסון שרתים וטיפול בהם.

טכנאי מחשבים שמשרת הן את המגזר העסקי והן את המגזר הפרטי

לכולנו ישנם מחשבים בבית ואם מדובר במשפחה, אז מן הסתם יהיו אף יותר משני מחשבים ולכן, כדאי כי יהיה לכם  טכנאי מחשבים קבוע, אשר יעניק לכם שירות למחשבים, כזה אשר תוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות.  אחת ממעבדת המחשבים במרכז הארץ אשר פועלת כבר שני עשורים הינה מעבדת עמי מחשבים הנמצאת ברמת גן. המעבדה מתקנת ומעניקה שירות גם לקונסולות משחק, תקשורת למשרד ולבית , התקנה ותיקון של מצלמות מעקב. עמי, הינו טכנאי וותיק ומחזיק בנוסף צוות של טכנאי מחשבים אשר מגיעים גם לבית הלקוח וגם מתקנים במעבדת השירות מחשבים המגיעים אליהם לתיקון. המעבדה  מעניקה שירות בתחומים הבאים:

  • תחזוקת שרתים מרכזיים
  • התקנה ותיקון של מצלמות מעקב לבית ולעסק
  • תיקוני קונסולות למשחקי מחשב
  • שיווק פתרונות חומרה ותוכנה עבור לקוחות עסקיים ופרטיים
  • שליטה מרחוק
  • תיקון בבית הלקוח
  • מכירת תוכנות וחומרה מתאימה והענקת פתרון הולם על פי הצורך
  • מכירת ציוד היקפי חדש ומיד שנייה בהזמנה מראש

השירות ניתן הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי באזור המרכז. מעבדת עמי מחשבים, משרתת שנים לקוחות קבועים כמו, חנויות הנוחות של סד"ש, מסעדת פפריקה, גוצ'ה, חדשנית בדים , עורכי דין, משרדי רו"ח ועוד…