סוגי שירות-מעבדת עמי מחשבים

אם אתם מחפשים מעבדת מחשבים אמינה, לבית או לעסק, כדאי כי תמצאו מעבדת מחשבים וותיקה אשר עוסקת בתיקון כל סוגי התקלות כגון חומרה ותוכנה, מעבדה אשר תשדרג לכם את רכיבי המחשב כמו: לוחות אם, זיכרונות, כרטיסי מסך, דיסקים קשיחים ועוד. יש לוודא, כי המעבדה שולטת בכל מערכות הפעלה של WINDOWS של מיקרוסופט.

 אלה הם סוגי שירות שיש לוודא כי הם ניתנים במעבדת מחשבים אמינה וותיקה ובעלת צוות טכנאים מיומנים המתמחים בכל סוגי התיקונים וכן, יוכלו לייעץ  לכם לגבי תיקון המחשב או רכישת מחשב חדש, במידה וקשה להשיג חלקים למחשב הישן שנמצא ברשותכם.

 מעבדת מחשבים גם לתיקון מחשבים ניידים

לרבים יש מחשבים ניידים ולכן, כאשר אתם מעוניינים למצוא מעבדת מחשבים, וודאו כי המעבדה מתמחה גם בתיקון מחשבים ניידים של כל סוגי היצרנים וכן, סוגי שירות למחשבים ניידים כולל:

  • תיקון תקלות חומרה
  • החלפת מאווררים
  • החלפת מסכים
  • החלפת מקלדות
  • מכירת מטענים
  • סוללות מכירת ציוד היקפי
  • פתרון תקלות תוכנה

תחזוקת רשת מחשבים לחברות ובעלי עסקים

בתי עסק רבים, מתנהלים ע"י מחשבים, כך שיש לתחזק רשת שלמה באמצעות טכנאי מחשבים. טכנאי מחשבים מנוסה ומוסמך, יעניק מענה ברגע אמת, כאשר קיימות נפילות רשת המחשבים, תקלות במחשבי החברה או בית העסק ועוד. עבודה של תחזוקת רשת מחשבים ושרתים מרכזיים, מבטיחה לבעלי חברות ועסקים כי העבודות והחומרים במחשב יישמרו, כאשר תחזוקה של רשתות ושרתים משפרת את העבודה ומשדרגת את המחשבים הקיימים.

עבודת התחזוקה של רשתות מחשבים, כוללת גיבוי של חומר, עדכון גרסאות, מה שיקל על העבודה, הקמת רשתות תקשורת, החלפות של תוכנה וחומרה ומענה מיידי למגוון רב של תקלות. יש לברר לגבי סוגי שירות של טכנאי מחשבים, היות ועבודה בארגון המבוסס על מחשבים, היא עבודה דינאמית שתלויה רבות, באיש התחזוקה של המחשבים והרשת וכן, ככל שיש יותר עבודה ועובדים, כך הסבירות לתקלות עולה.היתרון הוא שניתן לעבור למחשוב בענן וטכנאי המחשבים שעימו החברה עובדת, יכול לבצע תיקון מחשבים או תקלות מסוימות במחשב, באמצעות שליטה מרחוק והעבודה תמשיך להתנהל כתקנה. 

מעבדת השירות למחשבים אשר תספק לכם את כל סוגי השירות תחת קורת גג אחת

תמיד כדאי שאם העסק או מקום המגורים שלכם נמצא במרכז, יש למצוא טכנאי מחשבים במרכז, אשר מעניק את כל סוגי השירות תחת קורת גג אחת וכזו היא מעבדת עמי מחשבים אשר עוסק כטכנאי מוסמך למחשבים מזה 20 שנה. במעבדה, קיים צוות מומחים במחשבים מן השורה הראשונה והמעבדה משרתת הן את המגזר הפרטי והן את המגזר העסקי. ניתן לקבל שירות בבית הלקוח תוך זמן קצר יחסית. עמי מחשבים, מעניק פתרונות חדשניים בתחום החומר והתוכנה, מכירת ציוד היקפי למחשבים, אם חדשים ואם מיד שנייה וזאת תוך תיאום מראש. השירות ניתן במרכז הארץ. במעבדה, ניתן למצוא גם תיקוני קונסולות משחק מחשב, התקנה ותיקון של  מצלמות אבטחה ועוד. המעבדה עובדת שנים עם חברות ידועות כגון: תחנת דלק סד"ש, חדשנית בדים, מסעדת פפריקה, משרדי עו"ד ורואי חשבון ועוד…